• Kompozicijos, dekoracijos

    Jūsų vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms ar kitoms asmeninėms šventėms pasiūlysime gėlių puokštes, įvairias kompozicijas, dekoracijas tiek iš gyvų, tiek iš dirbtinių gėlių. Mėgstate tikrumą ir natūralumą, švelnumą ir romantiką, o gal pirmenybę teikiate prabangai ir elegancijai? Sukursime kompozicijas, kurios atitiks Jūsų stilių ir subtiliai papuoš bet kurią erdvę – nuo nedidelės kaimo sodybėlės iki ištaigingo restorano ar viešbučio.

  • Nuotakos puokštės

    Nuotakos puokštė – vienas svarbiausių ir gražiausių vestuvių atributų. Tinkama puokštė tobulai papildys bendrą nuotakos įvaizdį ir leis jai dar labiau suspindėti. Sukursime ir puokštes liudininkėms ir pamergėms bei prie jų derančias butonjeres jaunikiams, liudininkams ir pabroliams. Į puokštes galime įkomponuoti retų specialiai užsakomų gėlių. Kompetentingos mūsų komandos meistrės domisi naujausiomis floristikos tendencijomis, madomis, tad sukurs Jūsų lūkesčius pranokstančias puokštes – tikrus meno kūrinius.

  • Teminis dekoras

    Mažos detalės – svarbesnės, nei manėte: jos padeda sukurti gražią ir nepamirštamą šventę, o kruopščiai parinkti akcentai atgimsta nuotraukose. Tad siūlome profesionalias vestuvių, krikštynų ir kitų asmeninių švenčių dekoravimo paslaugas. Drauge parinksime šventės temą ir dominuojančias spalvas, o po to visus darbus patikėkite mums – beliks tik sulaukti šventės ir gėrėtis specialiai Jums sukurtomis dekoracijomis bei gėlių kompozicijomis. Papuošime ir automobilius, bažnyčią ir kt., kad Jūsų šventę lydėtų ne rūpesčiai, o džiaugsmas!

Atsiliepimai

“Smagu, kad Baltos Karūnos komandos darbai pranoko mūsų lūkesčius. Išties tiek daug apgalvoti smulkių detalių be profesionalų - būtų itin sunku. Savo gyvenimo šventę pradėjome išties nuostabiai, ačiū visiems prisidėjusiems :)”

Aurimas ir Ernesta

Renginių akimirkos