• Asmeninės šventės Ispanijoje

    Seniai svajojate apie šventę saulėtoje Ispanijoje, bet nežinote, nuo ko pradėti? Padėsime suorganizuoti VIP asmeninę šventę – nuo gimtadienio ar jubiliejaus, krikštynų ar net vestuvių. Šventės-kelionės metu visada būsite lydimi gido ir Jums nereikės niekuo rūpintis, nes už Jus viską – nuo apgyvendinimo iki pramogų – suplanuosime mes. Pakeiskite aplinką, pakeliaukite ir kurkite naujas švenčių tradicijas!

  • Povestuvinė kelionė

    Vestuvių planavimas, o ir pati šventė neretai lydima rūpesčių, įtampos ir dvejonių, ar išties viskas pavyks tobulai. Povestuvinė kelionė, arba medaus mėnuo – tai laikas, kai pagaliau galite atsikvėpti ir pasidžiaugti gražiausia gyvenimo švente tik dviese. Tad padėsime suorganizuoti unikalią povestuvinę kelionę Ispanijoje. Įsiklausysime į Jūsų pomėgius, taigi laiką galėsite leisti aktyviai, susipažinti su spalvingąja Barselona arba mėgautis karšta saule Viduržemio jūros paplūdimiuose.

  • Mergvakaris Barselonoje

    Katalonijos sritis su sostine Barselona vilioja ne tik fantastiškais paplūdimiais, bet ir iki ryto besitęsiančiais vakarėliais. Ne veltui Barselonoje kiekvieną savaitę apsilanko po milijoną turistų iš viso pasaulio. Tad jei ieškote, kur švęsti mergvakarį ar gimtadienį, „Balta karūna“ pasirūpins Jūsų turiningu laisvalaikiu bei vakarėliais aukščiausius standartus atitinkančiuose klubuose. Kelionės metu pramogausite, paragausite ypatingų kataloniškos virtuvės patiekalų ir leisitės į magiškus nuotykius.

Atsiliepimai

“Smagu, kad Baltos Karūnos komandos darbai pranoko mūsų lūkesčius. Išties tiek daug apgalvoti smulkių detalių be profesionalų - būtų itin sunku. Savo gyvenimo šventę pradėjome išties nuostabiai, ačiū visiems prisidėjusiems :)”

Aurimas ir Ernesta

Renginių akimirkos