• Šventinės atributikos nuoma

    Šventinių dekoracijų ir papuošimų nuoma – dar viena „Baltos karūnos“ komandos teikiama paslauga, skirta norintiems sutaupyti užsakant visas paslaugas vienoje vietoje. Pasiūlysime subtilų bei prabangų šventinių erdvių dekorą. Pasirūpinsime dekoracijomis, kurių gali prireikti ceremonijai lauke ar bažnyčioje, fotosesijai ar iškylai gamtoje ir net šventės vietai (restoranui, sodybai ir kt.) papuošti, šventiniam stalui serviruoti.

  • Ilgalaikė gėlių dekoracijų nuoma

    Gėlių dekoracijos, kompozicijos tinka visur ir visomis progomis, tad jomis papuošime viešbučius, restoranus, fotostudijas, vestuvių salonus, parduotuves ir kitas patalpas, kuriose teikiamos švenčių organizavimo paslaugos. Siūlome tiek kompozicijas pavienėms šventėms, tiek ir ilgalaikį patalpų dekoravimą. Gėlių dekoracijų nuomai prireiks mažiau investicijų, o dekoracijas be jokio vargo po kurio laiko galėsite atnaujinti. „Balta karūna“ padės papuošti bei atnaujinti bet kurį interjerą.

  • Nuo indų iki pavėsinių

    Svarstote kur gauti šviečiančias raides, stalus jaukiam banketui ar santuokos ceremonijai arką ir lengvas šiuolaikiškas kėdes šventės svečiams? Nuomojame kone viską, ko gali prireikti šventei: nuo indų iki pavėsinių ir baldų.

Atsiliepimai

“Smagu, kad Baltos Karūnos komandos darbai pranoko mūsų lūkesčius. Išties tiek daug apgalvoti smulkių detalių be profesionalų - būtų itin sunku. Savo gyvenimo šventę pradėjome išties nuostabiai, ačiū visiems prisidėjusiems :)”

Aurimas ir Ernesta

Renginių akimirkos