• Šventės planavimas

    Vestuvių planavimas – gana ilgas ir painus procesas, o jei dar stinga žinių ir laiko, didžioji diena gali pavirsti visa virtine nesusipratimų. Kad taip nenutiktų, vestuvių šventės planavimą, organizavimą ir vestuvių dienos koordinavimą patikėkite jau daugiau nei 10-ies metų patirtį organizuojant renginius turinčiai komandai. „Balta karūna“ žino, ko reikia tobulai šventei. Jums beliks atsipalaiduoti ir daug šypsotis!

  • Mergvakaris Ispanijoje

    Planuojate mergvakarį, tačiau daugelis idėjų neatrodo patrauklios ir originalios? Savo sesei ar geriausiai draugei padovanokite išties ypatingą šventę. Kviečiame smagiai pašėlti Ispanijoje, Barselonoje. Viską suplanuosime už Jus – užsakysime skrydžius, vežimo, apgyvendinimo paslaugas, supažindinsime su šalimi, suplanuosime pramogas bei pasistengsime, kad šventė įsimintų ilgam. Jums beliks išsirinkti tinkamą datą ir pasufleruoti, kokias pramogas dievinate ar jau seniai troškote išbandyti.

  • Santuoka užsienyje

    Daugelis svajoja apie originalias vestuves be galybės rūpesčių ir savo išrinktajam lemtingąjį „TAIP“ norėtų ištarti ant jūros kranto ar aukščiausioje viršukalnėje. Jei ir Jums ne prie širdies „storos“ dviejų dienų lietuviškos vestuvės, padėsime suorganizuoti santuokos ceremoniją užsienyje nuo A iki Z: papuošime šventės vietą, pasirūpinsime gėlėmis, dekoracijomis, gyva muzika, šventiniais pietumis, fotosesija, pramogomis ir t. t. Taip pat galime pasiūlyti ir ypatingą variantą „du viename“: suorganizuoti šventę ir medaus mėnesį.

Atsiliepimai

“Smagu, kad Baltos Karūnos komandos darbai pranoko mūsų lūkesčius. Išties tiek daug apgalvoti smulkių detalių be profesionalų - būtų itin sunku. Savo gyvenimo šventę pradėjome išties nuostabiai, ačiū visiems prisidėjusiems :)”

Aurimas ir Ernesta

Renginių akimirkos